Szanowny Użytkowniku,

Przez dalsze aktywne korzystanie z Serwisu internetowego bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy Marek Szarata i Partnerów, w szczególności na potrzeby realizacji świadczonych przez Serwis internetowy usług, tworzenia statystyk, zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Poprzez dalsze korzystanie z Serwisu internetowego, bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies i podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych. Ustawienia w zakresie cookie możesz zawsze zmienić. Informacje na temat Administratora Danych Osobowych, swoich praw oraz danych jakie zbiera Serwis internetowy znajdziesz w Polityce prywatności.

Aktualności

Praca dla techników farmaceutycznych
Praca dla techników farmaceutycznych
15 czerwca 2018
15 czerwca 2018

Praca dla techników farmaceutycznych

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich absolwentów kierunku Technik Farmacutyczny! Firma HR Contact, która pośredniczy w zatrudnianiu farmaceutów, poszukuje pracowników i stażystów do 5 aptek - w Gdańsku, Poznaniu i Szczecinku.

To oferta dla wszystkich, którzy pragną zdobyć: stabilną pracę w młodym zespole, wysokie wynagrodzenie z systemem premiowym, kartę Multisport oraz pakiet ubiezpieczeń medycznych.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres urszula.zyradzka@hrcontact.co lub przez stronę www.hrcontact.co

Więcej informacji:

Technik Farmaceutyczny - Gdańsk,

Technik Farmaceutyczny - Stażysta - Gdańsk,

Technik Farmaceutyczny - Poznań,

Technik Farmaceutyczny - Szczecinek,

Technik Farmaceutyczny - Stażysta - Szczecinek.


Złota Setka Pomorza i Kujaw dla OSW!
Złota Setka Pomorza i Kujaw dla OSW!
22 maja 2018
22 maja 2018

Złota Setka Pomorza i Kujaw dla OSW!

Z radością i dumą informujemy, że Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy został wyróżniony w plebiscycie „Złota Setka Pomorza i Kujaw 2017” organizowanego przez Gazetę Pomorską.

Spośród pond 100 zgłoszonych firm z regionu, wyłoniono 28 laureatów. OSW zdobyło 3 miejsce w kategorii „Mikro najbardziej innowacyjne firmy Kujaw i Pomorza”.

Oficjalna gala rozdania nagród odbyła się 21 maja w Operze Nova w Bydgoszczy.


Nowe kierunki w ofercie!
Nowe kierunki w ofercie!
14 maja 2018
14 maja 2018

Nowe kierunki w ofercie!

Dla Wszystkich zainteresowanych ofertą Policealnych Szkół Medycznych mamy świetną wiadomość! 3 całkowicie nowe kierunki - Opiekun Medyczny, Terapeuta Zajęciowy i Technik Sterylizacji Medycznej! Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ich charakterystyką.

Jeżeli chcecie zapisać się do naszej szkoły, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line lub odwiedzić nasz sekretariat przy ulicy Karpackiej 54.


Top